ال سی من

ترندهای کت و شلوار در زمستان 2020

وقتی از مدل کت و شلوار مردانه حرف می‌زنیم، شاید بسیاری از شماها، کت و شلواری ساده و تک رنگ را در ذهن تصور کنید و هیچ دیدگاهی نسبت به تنوع کت و شلوار در دنیای مد و فشن نداشته باشید. اما کت و شلوار مردانه هم مثل سایر لباس‌ها، مشمول ترندهای فصلی و سالانه می‌شود و هر فصل و هر سالی، مشخصات ویژه‌ای دارد. در این مقاله به معرفی ترندهای کت و شلوار در زمستان 2020 خواهیم پرداخت و شما را با اکسسوری‌های محبوب این فصل آشنا خواهیم کرد.

 

کت و شلوارهای اسلیم فیت (Slim fit)

اولین نکته‌ای که برای خرید کت و شلوار مردانه باید به آن توجه کنید، نوع برش و مدل کت و شلوار است. کت‌های اور سایز و شلوارهای گشاد، دیگر از میدان رقابت به در شده‌اند و کت و شلوارهای اسلیم فیت و اندامی روی کار آمده‌اند. ترندهای کت و شلوار ارائه شده در  زمستان 2020 هم این موضوع را تایید می‌کنند که کت‌های برش‌دار اندامی همچنان مورد توجه هستند و طرفداران زیادی دارند.

کت‌های دو ردیف دکمه (Double breasted)

کت‌های دو ردیف دکمه از دیگر مدل‌های کت و شلوار مردانه هستند که در زمستان امسال ترند شده‌اند و برای شرکت در مراسم رسمی به شدت پیشنهاد می‌شوند. این مدل کت و شلوار مردانه با دکمه‌های بسته، شما را خوش اندام‌تر نشان می‌دهد و استایل رسمی شما را طبق آخرین ترندهای سال می‌سازد.

 

کت و شلوارهای سه تکه

از دیگر ترندهای کت و شلوار مردانه در سال 2020، می توان به کت و شلوارهای سه تکه که شامل یک شلوار، کت و جلیقه هستند، اشاره کرد. این مدل کت و شلوار مردانه هم بیشتر برای مراسم خیلی رسمی کاربرد دارد و با یک کراوات و پوشت مناسب کامل می‌شوند.

موقع انتخاب رنگ کت و شلوار و جلیقه می‌توانید، رنگ‌های مکمل را در کنار هم امتحان کنید و یا تنالیته‌های مختلف یک رنگ را در قطعات مختلف به کار ببرید.

کت و شلوارهای چهارخانه

بعد از آن که مدل و نوع برش کت و شلوارتان را انتخاب کردید، نوبت به تصمیم‌گیری در مورد رنگ و طرح پارچه می‌رسد. کت و شلوارهای چهارخانه با تنالیته‎های مختلف رنگ آبی و خاکستری، از ترندهای زمستان امسال هستند. البته لازم نیست همه قطعات کت و شلوارتان چهارخانه باشد؛ مثلا می‌توانید کت یا جلیقه‌تان را چهارخانه انتخاب کنید و به این ترتیب استایل شخصی‌تان را با خلاقیت بسازید. بنابراین برای خرید کت و شلوار مردانه توصیه می‌کنیم که رنگ‌های همیشگی را کنار بگذارید و این بار پارچه‌های طرح‌دار را امتحان کنید.

کت و شلوار راه راه

تک کت‌های راه راه با شلوارهای ساده و تک‌رنگ یا کت و شلوارهای راه راه از دیگر مدل‌های مشاهده شده در بین ترندهای زمستان 2020 هستند. این پترن باعث می‌شود که شما بسیار کشیده‌تر و قدبلندتر به نظر برسید و استایلتان خاص و منحصر به فرد شود.

ترند کراوات در زمستان 2020

ست کراوات مردانه یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های برای کت و شلوار مردانه است و استایل رسمی آقایان را کامل می‌ک‌ند. ترندهای کراوات در سال 2020 عبارتند از:

کراوات‌های گل دار: اگر می‌خواهید کت و شلوارتان را کاملا به روز نشان دهید و به اطرافیان خود بگویید که مد و ترندهای روز را دنبال می‌کنید، ست کراوات مردانه گل‌دار و متناسب با رنگ کت و شلوراتان انتخاب کنید. کراوات‌هایی با گل‌های ریز و درشت، این روزها مورد توجه اهالی دنیای مد قرار می‌گیرند و بسیار پر طرفدار هستند.

کراوات‌های ابریشمی تک‌رنگ: کراوات‌های ابریشمی تک‌رنگ جز آن دسته از کراوات‌هایی هستند که همه‌ی آقایان در کمد لباسشان دارند و با هر نوع کت و شلواری هماهنگی دارند. استفاده از این کراوات‌ها که در واقع همیشه ترند هستند، شما را بسیار شیک و برازنده نشان می‌دهند و برای هر نوع مراسمی کاربرد دارد.

کراوات‌های پشمی طرح‌دار: کراوات‌های پشمی، به خاطر تناسب متریال آن‌ها با فصول سرد، در زمستان امسال هم مورد توجه قرار گرفته‌اند و در بین کراوات‌های ترند شده به چشم می‌خورند. ست کراوات مردانه پشمی با تک‌کت‌های پاییزی و زمستانی بسیار متناسب است و استایل زمستانی شما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *