به فروشگاه اینترنتی ال سی من خوش آمدید !

هماهنگی بصری و آراستگی پرسنل یکی از مشخصه‌های نمادین قدرت و اعتماد در شرکت‌ها و سازمان‌ها است. لباس فرم سازمانی تاثیر به سزایی بر ایجاد هویت، افزایش اعتبار و یکپارچگی کسب وکار شما دارد.

فرم پوشش سازمانی، در عین حال که باید در بردارنده هویت بصری و سیاست‌های برند باشد، لازم است به گونه‌ای طراحی و تولید شود که عزت نفس و شخصیت فردی همکاران شما را حفظ و ارتقا نموده و از سوی دیگر راحتی ایشان را در محیط کار فراهم نماید. نکته دیگر اینکه فرم پوشش سازمانی به کسب و کار شما هویت بخشیده و از جمله ابزارهای موثر برای ارتباط بهتر و رفتار حرفه ای مخاطبان و مشتریان شما می باشد .

b2b

برند ملی ال سی من با بیش از ۵۲ سال سابقه و تجربه در امر تولید و عرضه مستقیم پوشاک، آمادگی خود را جهت تأمین پوشاک کلیه سازمان‌ها و ادارات دولتی و خصوصی در قالب تولید و عرضه لباس فرم پرسنل و یا به‌صورت حواله و بن اعلام می‌دارد. دپارتمان فروش سازمانی برند ال سی من از مرحله مشاوره، طراحی و تولید لباس فرم سازمانی در کنار شماست و با کیفیت منحصر به فرد و در سریع‌ترین زمان آماده ارائه خدمات می‌باشد.

سازمانها می‌توانند کلیه محصولات ال سی من را جهت هدایای خاص به مدیران، پرسنل و مشتریان ویژه را متناسب با آنچه می‌خواهند، انتخاب نمایند. شایان ذکر است امکان درج لوگوی سازمانی بصورت دوخت بر روی محصولات وجود دارد .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با مشاورین فروش سازمانی به شماره 021-62891 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید.

ساعات تماس : 9:30 الی 17:00

همیشه کنار شما هستیم